| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1250 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 24,00 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Sedici 4x4 |
| Productiedatum voertuig | 4/06- |