| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren) |
|---|---|
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Nee (aan- en afschroeven) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Nee (blijft vast zitten wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1100 kg |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 15,10 kg |
| Montagetijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Fiat Idea |
| Productiedatum voertuig | 1/04- |