- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Elektrische aandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | Elektrische aandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 3000 kg |
| Kogeldruk | 150 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja |
| Gewicht trekhaak | 23,25 kg |
| Geschikt voertuig | Fiat Ducato Bestelwagen L1, L2, L3, L4 en L5 omgebouwd |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2006 tot januari 2011 |
| Afstand tussen gaten (L x H) | 90 x 56 mm |
| Installatietijd | 2 uur |
Informations complémentaires :
• Pour les véhicules équipés du capteur Smart Key, un kit de fixation (GDW650.040, voir la rubrique "produit associé") est nécessaire pour le bon fonctionnement du matériel.
• En cas d'usage d'un porte-vélos, 3 vélos maximum sont autorisés (voir notice).
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Ja |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Fiat Ducato Camper |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2006 tot januari 2011 |
| Type kabelboom | Specifiek (aangepast aan het voertuig) |
| Aantal pinnen | 7-polig |
Information complémentaire :
Pour les véhicules conçus fin 2010, veuillez vérifier les connectiques du véhicule. Si votre véhicule est de début 2011, veuillez commander la référence ACWYR122407R.
AR-136504
Trekhaak Fiat Ducato Bestelwagen en Chassis (06/06-01/11) Afneembare standaard kogel met gereedschap
AR-107146
Fabrikantsequivalente 7-polige kabelboom voor Fiat Ducato Bestelwagen en Platform (06/06-01/11)