Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
De Towbox V5 Swing is de nieuwste evolutie van transportkoffers op de trekhaakkogel, speciaal ontworpen voor voertuigen zoals bestelwagens en lichte vrachtwagens. Dankzij een intrekbaar wieltje en een geïntegreerd draaimecanisme op de steun kan de koffer zijwaarts zwenken in volledige veiligheid. Deze functie geeft eenvoudig toegang tot het achterklep, op voorwaarde dat de breedte van het voertuig niet meer dan 1.520 mm bedraagt.
Deze koffer biedt een ruime laadcapaciteit, met een volume van 330 liter voor een maximaal transportgewicht van 58 kg. Hij kan in slechts enkele seconden worden samengesteld, zelfs door één persoon en zonder bijzondere inspanning.
Gepositioneerd aan de achterzijde van het voertuig heeft de Towbox V5 Swing het voordeel van minder extra brandstofverbruik in vergelijking met een dakkoffer, terwijl ook de windweerstand beperkt blijft. Dit resulteert in een stillere, comfortabelere en zuinigere rijervaring.
De veiligheid is eveneens gewaarborgd dankzij een geïntegreerd vergrendelsysteem, zowel voor de koffer als voor de trekhaak, wat zorgt voor een effectieve bescherming tegen diefstal.
Het product is uitgerust met moderne LED-achterlichten met dynamische richtingaanwijzers en heeft geïntegreerde wielen die handmatig verplaatsen vereenvoudigen wanneer hij leeg is. Ontworpen om lang mee te gaan, is hij bestand tegen krassen, schokken en weersomstandigheden, en toch eenvoudig te onderhouden in het dagelijks gebruik.
- Voor trekhaak met 2-gaatsplaat (hartafstand 90mm)
Wij zijn niet in staat de levering van dit artikel te verzekeren naar Zwitserland.
| Ext. afm. (L x b x H) | 695 x 1295 x 740 mm |
|---|---|
| Int. afm. (L x b x H) | 545 x 1066 x 420 mm |
| Merk | Towbox |
| Vergrendeling | Vergrendelbaar met sleutel |
| Capaciteit | 330 liter |
| Maximale belasting | 58 kg |
| Leeggewicht | 42 kg |
| Elektrische aansluiting | 13 en 7 polig |
| Compatibiliteit LED-verlichting | Ja |
| Kleur | Zwart |
| Opening grote achterdeuren (vans/bestelwagens) | Ja |
| Opening klapdeuren (vans/bestelwagens) | Ja |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
Information complémentaire :
- Pour attelage avec platine 2 trous (entraxe 90mm)
- Cet article étant volumineux, son délai de livraison sera de 3-5 jours ouvrés. Merci pour votre compréhension.