- Pakket
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Compatibel voertuig | Peugeot 308 III Break |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2021 |
| Daktype | met klassiek dak zonder specifieke bevestiging |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de stangen | Aluminium |
| Model stangen | Menabo Omega |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Vergrendeling op dak | Optioneel (zie rubriek "Accessoires" hieronder) |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 21 mm |
| Afmetingen stangen (L x b x h) | 130 cm x 4,7 cm x 2,8 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht stangen | 4,80 kg |
| Aanvullende informatie | In geval van een panoramadak wordt de maximale belasting die het dak kan dragen verminderd (zie de gebruiksaanwijzing van het voertuig) |
Information complémentaire :
Vous souhaitez faire poser vos barres de toit dans l'un de nos ateliers ? N'oubliez pas d'ajouter à votre panier le forfait de pose de barres de toit.
La prestation d'environ 1h se déroule dans l'atelier France Attelage de votre choix.