- Pakket
| Compatibel voertuig | Land Rover Discovery IV |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2009 tot januari 2015 |
| Daktype | Met T-groeven |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Thule WingBar Edge |
| Maximale belasting | 100 kg |
| Vergrendeling op dak | Ja, geïntegreerd |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 20 mm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 7.45 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
En stock
€ 255,00
En stock
€ 259,00