| Compatibel voertuig | Jeep Avenger |
|---|---|
| Productiedatum voertuig | Vanaf December 2022 |
| Daktype | met klassiek dak zonder specifieke bevestiging |
| Aantal stangen | 2 |
| Materiaal van de dragers | Aluminium |
| Model stangen | Menabo Omega |
| Maximale belasting | 50 kg |
| Vergrendeling op dak | Optioneel |
| Kleur | Aluminium |
| T-groeven (T-Nut) | Ja, breedte 21 mm |
| Afmetingen van de stangen (L x b x h) | 130 cm x 4,8 cm x 3 cm |
| Compatibiliteit dakkoffer | Ja |
| Compatibiliteit fietsendrager | Ja |
| Gewicht van de stangen | 4,80 kg |
| Aanvullende informatie | Bij een panoramadak zal de belasting op het dak worden verminderd (zie handleiding van het voertuig) |
2 avis
En stock
€ 20,00