Geniet van prachtige uitstapjes met het gezin dankzij de G3 Bicube 300+ dakkoffer van 220 liter!
De voordelen van de koffer :
De capaciteit van 50 kg voor 220 liter.
De afmetingen maken het geschikt voor gebruik op grote en kleine voertuigen.
De eenvoud en toegankelijkheid besparen u tijd.
De veiligheid zowel wat betreft het slotmechanisme als het type installatie.
De banden beveiligen uw bagage door deze perfect op zijn plaats te houden.
| Maximaal volume | 220 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 50 kg |
| Ext. afm. (L x b x H) | 122 cm x 66 cm x 39 cm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht van de koffer | 8 kg |
| Openingszijde | met sleutel vergrendelbaar deksel |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 57 cm en 84 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |