Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Prime dakkoffer van 310 liter!
De voordelen van de koffer:
De stevige basis is beter bestand tegen slechte weersomstandigheden dan een zachte dakkoffer: de waterdichtheid wordt niet aangetast.
Het vergrendelingssysteem voorkomt dat iemand met kwade bedoelingen een strafbaar feit kan plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De U-vormige bevestiging met plastic afstandhouder voorkomt dat de stangen worden gemarkeerd. Deze moet worden geïnstalleerd in de gaten van de koffer aan weerszijden van de stang.
De zijdelingse opening maakt het eenvoudig om bagage in te laden
We kunnen dit artikel niet leveren in Zwitserland.
| Maximale inhoud | 310 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 126 cm x 78 cm x 35 cm |
| Kleur | Antracietgrijs |
| Gewicht van de koffer | 7,40 kg |
| Openingszijde | Zijkant rechts |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (1 punt) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 28 en 79 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |