Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Inspiration dakkoffer van 400 liter!
De pluspunten van de dakkoffer:
De stevige basis is ontworpen om gefluit tijdens het rijden te voorkomen en het extra brandstofverbruik te beperken.
De centrale 3-punts vergrendeling garandeert de veiligheid van uw bagage.
De snelle bevestiging met koppelbegrenzer. Deze moet in de opening van de koffer worden geïnstalleerd voordat hij wordt vastgedraaid.
De zijdelingse opening maakt het gemakkelijk om uw bagage of uitrusting te laden.
We zijn niet in staat om dit artikel in Zwitserland te leveren.
| Maximale inhoud | 400 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 165 cm x 90 cm x 40 cm |
| Kleur | Grijs |
| Gewicht van de koffer | 13,80 kg |
| Openingszijde | Rechterzijde |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (3-punts) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 42 cm en 106 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |