Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Essentiel 430 liter dakkoffer!
De pluspunten van de dakkoffer:
De stevige basis is beter bestand tegen weersinvloeden dan een zachte dakkoffer: de waterdichtheid wordt niet aangetast.
Het vergrendelingssysteem voorkomt dat iemand met kwade bedoelingen een strafbaar feit kan plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De snelle bevestiging met klemhendel. Deze moet in de opening van de koffer worden geïnstalleerd voordat deze wordt vastgezet.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een dakkoffer met een zachte bovenkant.
We kunnen de levering van dit artikel naar Zwitserland niet garanderen.
| Maximale inhoud | 430 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 175 cm x 80 cm x 44 cm |
| Kleur | Glanzend zwart |
| Gewicht van de koffer | 12,40 kg |
| Openingszijde | Rechterzijkant |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (3 punten) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 41 cm en 98 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |