Geniet van mooie familie-uitstapjes dankzij de POLAIRE Essentiel 340 liter dakkoffer!
De voordelen van de dakkoffer:
De stevige constructie biedt een betere weerstand tegen weersinvloeden.
Het vergrendelingssysteem voorkomt dat iemand met kwade bedoelingen een door de wet strafbaar gestelde handeling kan plegen. Met andere woorden: uw bagage stelen.
De snelle bevestiging met klemhendel. Deze moet in de boring van de koffer worden geïnstalleerd voordat deze wordt vastgezet.
Het aerodynamische profiel beperkt het extra brandstofverbruik veel beter dan een dakkoffer met een zacht dak.
We kunnen dit artikel niet leveren in Zwitserland.
| Maximale inhoud | 340 liter |
|---|---|
| Maximale belasting | 75 kg |
| Externe afmetingen (L x B x H) | 140 cm x 80 cm x 44 cm |
| Kleur | Glanzend zwart |
| Gewicht van de koffer | 11 kg |
| Openingszijde | Rechterzijkant |
| Vergrendeling | Centrale vergrendeling (2 punten) |
| Benodigde ruimte tussen dakdragers | Tussen 19 cm en 78 cm |
| Compatibiliteit | Stalen en aluminium dakdragers |
| Aanvullende info | Respecteer altijd de maximale belasting die de dakkoffer, de dakdragers en het dak van het voertuig kunnen dragen |