Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Nee |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1775 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Afhankelijk van het voertuig is een niet-zichtbare uitsparing nodig |
| Verwijdering achterbumper | Nee |
| Trekhaakgewicht | 5.99 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Dacia Duster I fase 2 inclusief Facelift & Look Sport |
| Productiedatum voertuig | Van november 2013 tot november 2017 |