| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 15,06 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroen Xsara Picasso |
| Productiedatum voertuig | Van november 1999 tot september 2005 |