Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Vierwielaandrijving
- Vierwielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Vierwielaandrijving |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2595 kg |
| Kogeldruk | 104 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroen Jumpy III L1 / L2 / L3; bij modellen met elektrische aandrijving, controleer of het voertuig goedgekeurd is om te trekken |
| Productiedatum voertuig | 5/16- |