| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 14,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | C8 |
| Productiedatum voertuig | 10/05- |
AR-147292
Deze trekhaak van het merk Imiola omvat:
De trekhaak wordt geleverd zonder de elektrische bedrading.
Deze Imiola trekhaak voor de Citroën C8 voldoet aan de geldende Europese normen.
Imiola is een in Europa geproduceerd merk dat sinds 1991 gespecialiseerd is in trekhaken. Hun doel: kwaliteitsproducten aanbieden tegen lage prijzen! De trekhaken van het merk stellen u in staat om uw aanhanger, caravan of fietsendrager tegen lage kosten te trekken.
Trekhaak Citroën C8 (10/05-) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)
Plus de details Op voorraadTrekhaak Citroën C8 (10/05-) Afneembare zwanenhals met gereedschap (2 moeren)
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 1900 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 14,90 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | C8 |
| Productiedatum voertuig | 10/05- |
Klanten die dit product kochten, kochten ook:
Votre avis compte pour nous
Nos clients les meilleurs ambassadeurs
Conforme juste une adaptation de la plaque anti chaleur nécessaire
V. Eric5 /5
Mijn mening gevenCalculé à partir de 1 avis clients
Sérieux et rapide
Bastien P
Super site je recommande
Bastien A
Colis recu rapidement Je ne pas encore monté l'attelage faute de temps et d'immobiliser mon véhicule
Daniel D