| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
|---|---|
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 70 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Citroën C4 Grand Picasso II inclusief voertuigen met handsfree achterklep (sensor bij voet) |
| Productiedatum voertuig | 6/13-03/18 |