Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Berlingo Dangel (4-wielaandrijving en verhoogd)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Berlingo Dangel (4-wielaandrijving en verhoogd) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1510 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Geschikt voertuig | Citroën Berlingo III XL (lang en multispace: 4473 mm) |
| Productiedatum voertuig | Vanaf juli 2018 |
Information complémentaire :
La rotule d’attelage sera à déboulonner après utilisation (il est possible qu’elle soit détectée par les radars de recul du véhicule).