Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- voertuigen met bestaande vierkante aansluiting en voertuig met uitlaat rechts en links
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | voertuigen met bestaande vierkante aansluiting en voertuig met uitlaat rechts en links |
|---|---|
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 21,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Chrysler Pacifica |
| Productiedatum voertuig | Van januari 2003 tot november 2007 |