Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M4 en 330e
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M4 en 330e |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Nee, alleen plastic carter |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 21,50 kg |
| Montagetijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 4 Serie Gran Coupé inclusief M Pack, Activehybrid en hitteschild |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2014 tot juni 2021 |
Information complémentaire :
Pour les motorisations essence, il est nécessaire de commander un écran thermique d'échappement chez BMW, ainsi que son support de fixation réf. 303 352 613 001 disponible en accessoire.