Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M4 en 330e
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M4 en 330e |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Nee, alleen plastic carter |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 4-serie Coupé type F32 inclusief M-pakket, Activehybrid en hitteschild |
| Productiedatum voertuig | Van september 2013 tot juni 2020 |
Informations complémentaires :
• Pour les motorisations essence, il est nécessaire de commander un écran thermique d'échappement chez BMW ainsi que son support de fixation réf. 303 352 613 001 disponible en accessoire
• Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule)