Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M-pakket, ActiveHybrid, Voertuigen met originele fietsendrager
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M-pakket, ActiveHybrid, Voertuigen met originele fietsendrager |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2050 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 15,85 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW X1 type F48 |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2015 tot juni 2022 |
Informations complémentaires :
• Des rivets de fixation pour le pare-chocs et/ou le passage de roues sont disponibles en accessoires. Nous les recommandons au cas où ceux d'origine casseraient lors du démontage
• Le système de refroidissement du véhicule peut être à modifier (exemple : ventilateur), nous vous invitons à vérifier cela sur le manuel d'utilisation du véhicule
AR-174825
Bevestigingsklinknagels voor wielkasten voor BMW X1, X2, X3, X4, X5, X6, X7 en Fiat Freemont