Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M5
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | M5 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2250 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,50 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW 5 Serie Sedan type G30 inclusief Phev |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2017 tot juni 2023 |