Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M5 M5 en SMG-versnellingsbak
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | M5 M5 en SMG-versnellingsbak |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2200 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 20 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | BMW 5-Serie Sedan type E60 met alleen M-Pakket |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2003 tot februari 2010 |
Informations complémentaires :
• Le moteur du ventilateur doit assurer une puissance d'au moins 400 W pour pouvoir tracter
• Un bas de pare-chocs avec trappe est disponible en accessoire pour éviter la découpe sur les modèles avec Pack M
• Il est également nécessaire de commander une tôle pare chaleur chez BMW