Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- M135i, modellen met elektrische achterklep ("handsfree" achterklep)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | M135i, modellen met elektrische achterklep ("handsfree" achterklep) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | BMW 1-Serie F40 inclusief M-Pakket |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2019 tot juni 2024 |