Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 114d, M135i, M140i, motoriseringen 116i/118i (Van 05/2014 tot 01/2018), 120i (Van 09/2015 tot 10/2016), 125i (Van 05/2014 tot 06/2016)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | 114d, M135i, M140i, motoriseringen 116i/118i (Van 05/2014 tot 01/2018), 120i (Van 09/2015 tot 10/2016), 125i (Van 05/2014 tot 06/2016) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 1300 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Uitsnijding bumper | Niet zichtbare uitsparing (onder de bumper) |
| Verwijdering achterbumper | Ja |
| Trekhaakgewicht | 14.90 kg |
| Geschikt voertuig | BMW Serie 1 type F20/F21 uitsluitend voor Pack M |
| Productiedatum voertuig | Van november 2011 tot juni 2019 |
Informations complémentaires :
• Veuillez vérifier que le véhicule soit bien autorisé à tracter (si le champ F.3 de la carte grise est vide ou contient 0, le véhicule n'est pas autorisé à tracter)
• Le silencieux d'échappement arrière peut être à remplacer dans le cas où l'attelage viendrait à le heurter