Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Pack M en 114d, M135i, M140i, motorisaties 116i/118i (Van 05/2014 tot 01/2018), 120i (Van 09/2015 tot 10/2016), 125i (Van 05/2014 tot 06/2016)
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Pack M en 114d, M135i, M140i, motorisaties 116i/118i (Van 05/2014 tot 01/2018), 120i (Van 09/2015 tot 10/2016), 125i (Van 05/2014 tot 06/2016) |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, horizontale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1500 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,80 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | BMW Serie 1 type F20/F21 |
| Productiedatum voertuig | Vanaf november 2011 |
Informations complémentaires :
• Sur les véhicules avec motorisations 116i, 118i, 120i et 125i, le silencieux d'échappement arrière peut être à remplacer
• Si vous possédez une 116d EfficientDynamics, vérifiez que le véhicule soit bien autorisé à tracter