Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 1.2L TDI, 3.0L motor; controleer het trekgewicht op het kentekenbewijs
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | 1.2L TDI, 3.0L motor; controleer het trekgewicht op het kentekenbewijs |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1000 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 26,55 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Audi A2 |
| Productiedatum voertuig | Van februari 2000 tot augustus 2005 |