- Pakket
Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- RSQ3, Pack style Offroad
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Kenmerken Attelage
| Incompatibele voertuigen | RSQ3, Pack style Offroad |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2665 kg |
| Kogeldruk | 110 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding niet zichtbaar (bij standaard bumper) of zichtbaar (bij S-Line bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 21,50 kg |
| Geschikt voertuig | Audi Q3 inclusief S-Line |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2011 tot juni 2018 |
| Installatietijd | 2 uur |
Information complémentaire :
Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule).
Kenmerken Faisceau
| Kofferruimte | Nee |
|---|---|
| Kabelboominstallatie | Aan de voorkant en aan de achterkant |
| Automatische uitschakeling parkeersensoren | Nee, handmatige uitschakeling indien hiervoor een schakelaar aanwezig is |
| Installatietijd | 2 uur |
| Compatibel voertuig | Elk voertuig |
| Incompatibele voertuigen | Geen |
| Type kabelboom | Universeel |
| Aantal pinnen | 7-polig |
AR-171082
Universele 7-polige kabelboom plus elektronische besturingseenheid voor multiplex voertuigen
AR-102005
Trekhaak Audi Q3 / Q3 Sportback compatibel met S-Line (10/11-06/18) Afneembare zwanenhals (2 moeren)