Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2700 kg |
| Kogeldruk | 115 kg |
| Bumperuitsnijding | Uitsnijding niet zichtbaar onder de bumper behalve als er een opening in de bumper is voorzien, in dat geval geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 18.60 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Audi Q5 inclusief S-Line & Hybride type FYB/FYT |
| Productiedatum voertuig | Van oktober 2016 tot juli 2023 |
Information complémentaire :
Le système de refroidissement du moteur doit assurer une puissance minimale de 800W. Cette donnée peut être communiquée par Audi à l’aide du champ E de la carte grise (numéro de châssis). Certains systèmes de refroidissement du moteur ne sont pas suffisamment puissants pour pouvoir tracter une remorque/caravane.