Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsnijding (onder de bumper) of bestel de onderkant van de bumper bij Audi |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 22,60 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi A6 Allroad |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2012 tot september 2018 |
Information complémentaire :
Selon le type de motorisation, il peut être nécessaire de remplacer le système de refroidissement (voir manuel du véhicule).