Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- S2, RS2 Quattro, Competition, 169 kW
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | S2, RS2 Quattro, Competition, 169 kW |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1865 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,50 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Audi 80 Sedan & Break |
| Productiedatum voertuig | B4 van November 1991 tot November 1996 |