Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Quattro, S-Line en S3
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
Reconnue mondialement, Brink est une des marques leader sur le marché de l’attelage. Pratiques et faciles à monter, les produits Brink sont fabriqués en France et aux Pays-Bas pour garantir un haut niveau de qualité.
Facile à monter grâce à la notice de montage fournie (partie mécanique).
| Incompatibele voertuigen | Quattro, S-Line en S3 |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogelkoppeling zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Vergrendelbare kogelkoppeling | Ja (met sleutel) |
| Inklapbare steunbeugel voor aansluiting | Ja (onder de bumper draaien wanneer niet in gebruik) |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Uitsnijding bumper | Geen uitsnijding (onderkant bumper te kopen bij de dealer) |
| Verwijdering achterbumper | Ja, noodzakelijk |
| Trekhaakgewicht | 18,71 kg |
| Montagetijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi A3 |
| Productiedatum voertuig | Van augustus 2012 tot mei 2016 |
Information complémentaire :
Lla partie inférieure de pare-choc doit être remplacée lors du montage de l’attelage. La partie inférieure de pare-choc ainsi que le cache de pare-choc peuvent être commandés directement auprès du concessionnaire afin d’assurer une finition conforme après installation.