Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1700 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Gewicht trekhaak | 14,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Audi A3 inclusief 4Motion en V6 |
| Productiedatum voertuig | Van mei 2003 tot augustus 2012 |