| Afmetingen (L x B x H) | 112 x 65 x 12,5 cm |
|---|---|
| Maximale belasting | 50 kg |
| Gewicht | 21 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig (7-polige naar 13-polige adapter inbegrepen) |
| Bevestigingstype | Op trekhaakkogel |
| Vergrendeling op stangen | Ja (sleutel en sloten inbegrepen) |
| Kleur | Zwart |
| Garantie | 2 jaar |