De Aragon Aneto skidrager op trekhaakkogel is de ideale oplossing voor grote voertuigen die moeite hebben met het monteren van accessoires op het dak. Dankzij zijn aerodynamische vorm en zijn bevestigingssysteem op de trekhaak van uw voertuig, bespaart hij brandstof, vermindert hij geluidsoverlast bij hogere snelheden en behoudt hij de wendbaarheid van het voertuig.
Zijn grote voordeel is dat hij beschikt over een neerklapbaar systeem om het openen en de toegang tot de kofferbak te vergemakkelijken. De verlichting en de opberggeleiders van de skidrager zijn inklapbaar, waardoor de breedte van de skidrager kan worden teruggebracht tot 30 cm.
We zijn niet in staat de levering van dit artikel in Zwitserland te garanderen.
| Capaciteit | 4 paar ski's of 4 snowboards of 2 paar ski's en 2 snowboards |
|---|---|
| Afmetingen uitgeklapt | 109 x 58 x 55 cm |
| Ingevouwen afmetingen | 95 x 30 x 55 cm |
| Gewicht | 20 kg |
| Elektrische aansluiting | 13-polig |
| Extra ski-uitbreiding | Als optie |
| Kantelbare skidrager | Ja |
| Opening grote achterdeuren (bestelwagens/vans) | Nee |
| Opvouwbare skidrager | Ja |
| Bevestigingstype | Op trekhaakkogel |
| Vergrendeling op stangen | Ja, antidiefstal inbegrepen |
| Compatibiliteit | Op elke trekhaakkogel |
| Voertuigincompatibiliteit | Geen |
| Merk | Aragon |
| Compatibiliteit reservewiel | Nee |