De LAS BC260 Zwart kan 2 elektrische fietsen dragen met een maximaal gewicht van 60 kg!
Eenvoudig te installeren op de dissel van de aanhangwagen of caravan. De caravankist blijft toegankelijk dankzij de rails van de fietsendrager die naar achteren kunnen worden verschoven over een afstand van ongeveer 34,5 cm.
De fietsen worden stevig op de fietsendrager vastgehouden met behulp van getande riemen en een antidiefstalsysteem.
Het is ook mogelijk om de fietsendrager te kantelen met behulp van de optioneel aangeboden accessoire.
Er is een ruimte van 85 cm nodig tussen de drager en het midden van de trekhaakkogel om te kunnen manoeuvreren.
Draaibaar, kantelbaar, gebruiksvriendelijk en geschikt voor elektrische fietsen zijn de belangrijkste voordelen van de LAS BC260 Zwarte fietsendrager.
| Merk | LAS |
|---|---|
| Aantal fietsen | 2 |
| Extra fiets toevoegen | Nee |
| Compatibiliteit elektrische fietsen | Ja |
| Max. gewicht | 60 kg |
| Kantelbare fietsendrager | Ja met accessoire |
| Opvouwbare / compacte fietsendrager | Nee |
| Maximale diameter fietsframe | 6 cm |
| Afstand tussen rails (van midden tot midden) | 20 cm |
| Maximale wielbasis | 125 cm |
| Maximale breedte van wielen & banden (in cm) | 6 |
| Trekhaak compatibiliteit | op dissel van aanhanger/caravan |
| Vergrendeling fietsendrager op voertuig | Nee |
| Vergrendeling fietsen op fietsendrager | Ja |
| Gewicht fietsendrager | 10 kg |
| Voorgemonteerd geleverd | Ja |
| Garantie | 2 jaar |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | Zwart |