Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- Hybride, LPG, Ethanol, Cross Country, R Design, T6-motor
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | Hybride, LPG, Ethanol, Cross Country, R Design, T6-motor |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1944 kg |
| Kogeldruk | 90 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,50 kg |
| Geschikt voertuig | Volvo V60 |
| Productiedatum voertuig | Van juli 2010 tot december 2018 |