Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Fix4Bike kogel |
| Trekgewicht | 1800 kg |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,60 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Touran inclusief R-Line |
| Productiedatum voertuig | Vanaf oktober 2015 |