Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- r-line modellen en voertuigen met reservewiel op de achterklep een bumperversterking beschikbaar in de accessoires rubriek hieronder kan als aanvulling worden besteld
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | r-line modellen en voertuigen met reservewiel op de achterklep een bumperversterking beschikbaar in de accessoires rubriek hieronder kan als aanvulling worden besteld |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 23,11 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Touareg |
| Productiedatum voertuig | 12/06-03/1 |