Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- modellen met reservewiel op de achterklep
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | modellen met reservewiel op de achterklep |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 3500 kg |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 34,00 kg |
| Installatietijd | 3 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Touareg - een onderbumper met klep om de uitsnijding te bedekken wanneer de trekhaakkogel verwijderd is, kan besteld worden bij Volkswagen een bumperversteviging beschikbaar in de rubriek access |
| Productiedatum voertuig | 10/02-03/1 |