| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
|---|---|
| Trekgewicht | 2100 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 17,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Sharan inclusief 4Motion; het kan nodig zijn om een hitteschild te bestellen ter vervanging van het originele (zie accessoires hieronder) |
| Productiedatum voertuig | 6/00-08/1 |