Alle versies van het voertuig zijn compatibel met deze trekhaak. Er zijn geen contra-indicaties vermeld.
| Incompatibele voertuigen | Geen, alle voertuigen zijn compatibel |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 2500 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Gewicht trekhaak | 20,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Shara |
| Productiedatum voertuig | 8/10- |