Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- BlueMotion GT, WRC
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | BlueMotion GT, WRC |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Gewicht trekhaak | 15,00 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo Cross |
| Productiedatum voertuig | Van Juni 2009 tot Mei 2022 |
Informations complémentaires :
• Un bas de pare-chocs avec trappe est commandable afin d'éviter la découpe du pare-chocs d'origine (voir rubrique Accessoires).
• En cas de modèle BlueMotion, GTI ou R-Line, une extension pour le porte-prise devra être commandée (voir rubrique Accessoires).