Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R-Line, WRC, BlueMotion uitvoering
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | R-Line, WRC, BlueMotion uitvoering |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare kogel zonder gereedschap, diagonale vergrendeling |
| Trekgewicht | 1200 kg |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Bumperuitsnijding | Zichtbare uitsnijding (aan de achterkant) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 16,40 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo Cross inclusief BlueMotion en GTI |
| Productiedatum voertuig | Van Juni 2009 tot Mei 2022 |