Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- GTI, R-Line
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | GTI, R-Line |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare zwanenhals |
| Trekgewicht | 1120 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 13,21 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo VI |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2017 tot augustus 2021 |