Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- R-Line, GTI
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | R-Line, GTI |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Afneembare trekhaakkogel zonder gereedschap, verticale vergrendeling, vergrendelbaar |
| Trekgewicht | 1120 kg |
| Kogeldruk | 55 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,30 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Polo VI |
| Productiedatum voertuig | Van juni 2017 tot augustus 2021 |
Information complémentaire :
Un bas de pare-chocs avec trappe permettant de recouvrir la découpe de pare-chocs peut être commandé chez Volkswagen.