Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- LT met Treeplank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Er moet rekening worden gehouden met aanvullende informatie die onder de technische specificaties staat.
| Incompatibele voertuigen | LT met Treeplank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2800 kg |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 17.70 kg |
| Installatietijd | 1 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen LT 3,5T, 4T en 4.6T Bestelwagen Wielbasis 3550/4025 MM Zonder Treeplank |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1996 tot maart 2006 |
Informations complémentaires :
• Si le véhicule comporte un marchepied en métal, il ne sera plus utilisable.
• L'empattement correspond à la distance entre la roue avant et la roue arrière.