Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- LT met dubbele wielen, LT met 110L tank
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
| Incompatibele voertuigen | LT met dubbele wielen, LT met 110L tank |
|---|---|
| Trekhaakkogel | Standaard "bedrijfswagen" kogel, afneembaar met bouten |
| Trekgewicht | 2000 kg |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Bumperuitsnijding | Geen uitsnijding |
| Verwijderen van de bumper | Niet nodig |
| Gewicht trekhaak | 10,80 kg |
| Installatietijd | 2 uur |
| Geschikt voertuig | Volkswagen LT Bestelwagen met enkele wielen |
| Productiedatum voertuig | Van januari 1976 tot december 1981 |