Deze trekhaak, ook wel "aanhangerkoppeling" of "caravankoppeling" genoemd, is niet compatibel met de volgende modellen:
- 4-wielaandrijving
Als het voertuig niet wordt beïnvloed door de bovengenoemde contra-indicaties, is de trekhaak compatibel.
Auto-Hak biedt tegenwoordig een compleet assortiment trekhaken voor meer dan 500 voertuigmodellen. Met meer dan 30 jaar ervaring zal het merk Auto-Hak, door het ontwerp en de kwaliteit van de producten, aan uw verwachtingen voldoen.
Eenvoudig te monteren dankzij de meegeleverde montagehandleiding (mechanisch gedeelte).
| Incompatibele voertuigen | 4-wielaandrijving |
|---|---|
| Trekgewicht | 1600 kg |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Bumperuitsnijding | Onzichtbare uitsparing (onderste deel van de bumper) |
| Verwijderen van de bumper | Ja, noodzakelijk |
| Gewicht trekhaak | 14,20 kg |
| Installatietijd | 1 uur 30 minuten |
| Geschikt voertuig | Volkswagen Golf 4 2-wielaandrijving |